Niezapomniany zapach świec marki Padowski

Zima, to ta pora roku, kiedy uwielbiamy zaciągać zasłony i zapalać świece wieczorem. Świec nigdy dość. Zdarza się, że w ciemniejsze miesiące, każdego wieczora zapalmy świece, jemy przy świecach, oglądamy filmy. Mamy swoje rytuały. Lub po prostu zapalamy świece i siadamy przy nich wpatrując się w płomień. Można poczuć przepełniające nas uczucie błogości. Ten rytuał wciąż kontynuujemy. Kiedy zabieramy się za nakrycie do stołu, zawsze zapalamy świecę.

Na wielu stołach świece są obowiązkowym elementem jego wystroju. Ale nie tylko na stołach, również inne miejsca w domu wypełnione są świecami. W salonie umieszczamy świece zapachowe, w słoikach lub sote. Nowością dla wielu są świece marki Padowski. Piękne, ręcznie robione świece są dostępne w wielu fantastycznych zapachach. Wykonane są ręcznie i z naturalnych komponentów. Są nietoksyczną alternatywą dla standardowych świec parafinowych i pachnących olejkami eterycznymi. Ich prosty, klasyczny styl nadaje im ponadczasowy wygląd i sprawia, że nadają się do użytku przy różnych okazjach i w różnego stylu pomieszczeniach. Każda świeca jest ręcznie odlewana.

 

PADOWSKI.PL

Świece nie są testowane na zwierzętach. Są wysokiej jakości, długo się palą i niesamowicie pachną, nie przytłaczając swym zapachem pomieszczenia. Padowski Artisan Candles to autorska nazwa firmy tworząca świece zapachowe ręcznie odlewane w regionalnej manufakturze z wosku palmowego z hodowli certyfikowanych. Wyróżnia je dbałość o najmniejszy szczegół w pełnym cyklu wytwórczym, a w szczególności precyzyjny dobór komponentów gwarantuje autentyczność i niepowtarzalność aromatów. W propozycji sklepu internetowego padowski.pl występują niezwykłe świece, które cechują się prostą lecz jakże estetyczną i szczególnie, szykowną postacią.

Spotkać tu można cudowne, dekoracyjne zapachowe świece ozdobne z kolekcji Mieszczki. Każda z nich dysponuje swoistą indywidualną oprawę w kształcie jednostkowej ceramiki, którą kreuje w swojej pracowni Magda Konior absolwentka Akademi Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Formy porcelanowych opraw świec dekoracyjnych z tej kolekcji nigdy się nie dublują. Kapelusze są różnej wielkości z zadartymi lub zakrzywionymi nosami mające niekiedy nawet złote piegi. W ofercie występuje również wytworna i szykowna kolekcja ręcznie robionych naturalnych świec zapachowych LOVE IS LOVE, które oprócz oryginalnego zapachu mogą tworzyć całkowicie niezwykły fragment dekoracji wnętrz. Świece te wkładane w ekologiczne opakowanie zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji przez krakowskich grafików stanowić mogą fantastyczny pomysł na souvenir.

Miejscem, które z pewnością należałoby odwiedzić jest sklep internetowy ze świecami zapachowymi Padowski Artisan Candles, gdzie preferuje się obok formy też trwałość i jakość oferowanych wyrobów.